Forum giełdowe spółki BOŚ

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
eko dom ~qwe 4 2019-06-14 17:31
Jest bardzo tanio ~Marek 9 2019-06-12 21:45
blokowanie kurs ~bos 6 2019-06-11 15:41
dawać tego smiecia na 8, banki odbiły a ten sy.. 7,20 nie może przebić ~torf 1 2019-06-11 15:41
BOS - budzi sie byk ~adam 15 2019-06-10 21:41
Samozwańczy guru księżycowy znów nieomylny! ~ChodzikToŻart 3 2019-06-09 21:57
CZEMUŚ BIEDNY BOŚ KUPIŁ ~POLO 1 2019-06-08 11:25
Kto sypie? fundusze OFE, które musza sprzedać czy ~mako 7 2019-06-07 13:22
Widzicie co sie dzieje na Orangepl? ~Olo 2 2019-06-06 15:52
vol ~bos 7 2019-06-06 11:13
jak wiadomo polonez_as-dur 9 2019-06-05 23:49
Obroty rosna, obroty.... ~Olo 2 2019-06-04 15:12
EKG BOŚ ~Fbm 2 2019-06-04 10:02
A tu niby co sie stalo? Skad sie wzial ten dziki popyt? ~Olo 15 2019-06-03 13:39
Chodzik a analiza, czyli jak nie mam racji to i tak jest OK. ~kl 4 2019-06-02 16:01
sprawy ida lepiej niz oczekiwalem, kolejny kontrakcik ~bos 10 2019-06-01 21:23
jak to jest ~gr 11 2019-05-28 23:28
RAZ i DWA ~gr 3 2019-05-26 21:49
naczynia polaczone ~bos 1 2019-05-23 15:14
15 maja 2019 polonez_as-dur 57 2019-05-22 21:21
Zmoczymy jeszcze czy do góry ~akcjonariusz 6 2019-05-22 18:15
podjąłem decyzję ostateczną sprzedam jeśli przed cyfrą 7 ~JohnDeere 3 2019-05-21 18:42
zgadnijcie kto ~bos 1 2019-05-20 11:57
BOŚ Bank – poprawa wyników w I kwartale kwfx 6 2019-05-18 14:00
Kabaret ~Kabaret 2 2019-05-17 14:28
antyustawa 447 ~Neo 4 2019-05-16 17:58
1kw ~qwe 21 2019-05-15 16:47
Czy ten typ z psyhia.... wciaz tu jest? ~MOC 2 2019-05-15 13:01
Kłamstwa i manipulacje chodzika ~123456 11 2019-05-15 11:59
BOŚ Bank z zyskiem 17,08 mln zł netto w I kw. 2019r – wykres rośnie kwfx 1 2019-05-15 11:31
[x]
BOS -0,60% 9,94 2026-06-22 13:25:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.