Forum giełdowe spółki BOŚ

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ryzyko ~gr 3 2019-07-05 15:19
dawac na 8 ~bos 1 2019-07-05 13:07
Emisja pod przejęcie? ~czytacz_raporter 27 2019-07-05 12:47
widzę, że pracownik stooqa zapewnił dzisiaj świeży narybek ~AT 2 2019-07-04 16:49
20 ZL ~gr 11 2019-07-04 13:23
Przegląd sytuacji i możliwych scenariuszy ~PrawdaPolska 1 2019-07-04 11:37
1 mlD zl kredytu kwartalnie... ~gr 3 2019-07-03 13:34
DM Alior o BOŚ ~ZebraZWedla 20 2019-07-02 20:28
CHODZIKU - CZEKAMY NA PRZEPROSINY - MASZ TROCHĘ HONORU? ~ChodzikDoBudy 1 2019-07-01 21:25
toz to nawet nie jest koretka ~bos 2 2019-07-01 17:21
IDEALNIE BY BYLO ~gr 20 2019-06-28 01:25
Za dużo leszczy ~Hm 3 2019-06-27 23:46
Ciekawe czy nasz GURU (chodzik księżycowy) to przewidzał ??? ~ktoś 7 2019-06-27 19:19
krótkie przypomnienie o BOŚu ~JohnDeere 18 2019-06-27 16:47
NOKAŁT - Chodzika Księzycowego vel Kolorowy wiatr ~Zuberek 71 2019-06-27 14:36
NFOŚiGW wejdzie do spółek ~bos 5 2019-06-26 12:01
fajny artykuł o BOŚ ~belmi 4 2019-06-26 10:29
Chodzik - Sfinx ~Hm 3 2019-06-25 10:10
Bessa potrwa co najmniej 8 lat ~Zosia 5 2019-06-24 20:43
padaka ~bos 3 2019-06-24 14:13
dzis 8 ~bos 7 2019-06-23 16:53
Raczkowski rezygnuje ~Hm 8 2019-06-20 08:25
cos za duzo tu optymizmu ... ~art 4 2019-06-19 10:46
No to dziś 30% w górę ~Hm 2 2019-06-19 08:06
Stopy procentowe ~Hm 9 2019-06-19 06:11
poniedziałek 17 czerwca, czekam na przeprosiny ! polonez_as-dur 19 2019-06-18 18:15
BRAK PRZYCHODÓW>ZYSK NĘDZA. ~fin 7 2019-06-17 11:00
koniec półrocza a BoS po 7 ???? ~JohnDeere 9 2019-06-16 08:32
biale certyfikaty ~gr 10 2019-06-15 13:38
Pytanie ~Hubcio 7 2019-06-15 05:44
[x]
BOS -0,20% 9,98 2026-06-22 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.