Forum giełdowe spółki BOŚ

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
bądźmy gotowi na słabe wyniki ~JohnDeere 16 2019-05-15 10:55
Miła niespodzianka jest zysk ~Analityk 2 2019-05-15 08:50
strasznie tanio ~fred 11 2019-05-15 08:27
nowy kontrakcic :) ~bos 6 2019-05-14 21:00
UWAGA!!! ~UWAGA 4 2019-05-13 22:33
26.04.2019 Dobry wątek na początek polonez_as-dur 55 2019-05-13 20:39
NASTEPNE LATA ~gr 2 2019-05-12 18:30
ODWILŻ W OZE ARTYKUŁ WARTO PRZECZYTAĆ ~art 2 2019-05-10 23:05
BOŚ jeszcze żyje? ~Ja 3 2019-05-09 21:17
UWAGA NA BAJKOPISARZA ~Nie 11 2019-05-08 15:07
Koniec technicznej korekty 4 fala zeszła do szczytu 1 fali. ~akcjonariusz_mniejsz 15 2019-05-08 08:54
WOJNA HANDLOWA WYBUCHŁA ~Ms 7 2019-05-06 20:21
Wiem ze temat z końca poprzedniego roku ale ..... ~Hm 14 2019-05-05 20:18
jak ktoś ma mało czasu , to niech nie kupuje kiedy tanio ~JohnDeere 6 2019-05-05 19:40
Proszę o informacje ~Hubcio 6 2019-05-02 17:44
Sanacja PRInż-1 zakończona upadłość likwidacyjna 30 mln w plecy ~Marciniac 6 2019-04-30 19:23
BOŚ Bank a PIS - wizytówka rządzących?! ~mako 5 2019-04-30 16:24
a co sądzicie.. ~Inwestor63 2 2019-04-30 14:40
Kochana Spekuło! ~Eh 1 2019-04-30 14:22
Bos a santader ~Hm 7 2019-04-30 14:19
bardzo wysokie składki na BFG , to jest przyczyna słabości ~JohnDeere 1 2019-04-30 11:11
O 14 .00 w piątek robiłem przelew z DM BOŚ do ING do tej pory ~Skandal 3 2019-04-28 16:21
i inni fantaści ~smartmonij 1 2019-04-27 21:49
KOREKTA ~grabos 1 2019-04-25 13:48
Farmy wiatrowe na morzu Orlen ... ~Art 16 2019-04-25 11:30
Pracownicze Plany Kapitałowe ~qbaka 7 2019-04-23 21:02
Kpiny ~Art 2 2019-04-23 17:41
Formacja padalca ~Pogrom 3 2019-04-19 00:05
Pan chodzik próbuje na wmówić, że spadki to normalna rzecz.. ~trump 3 2019-04-18 21:34
Pora napisać ~Bajkopisarz 20 2019-04-18 13:59
[x]
BOS 0,00% 10,00 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.