Rynki

Twoje finanse

Biznes

Forum

NANOGROUP S.A.: Publikacja dokumentu związanego z dopuszczeniem do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW S.A. akcji serii M1, M2, M3, M4, M5, M6, M7 i L1

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

reklama

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załączników:
2025 04 10 Dokument dopuszczenie akcji.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 7 / 2025
Data sporządzenia:
Skrócona nazwa emitenta
NANOGROUP S.A.
Temat
Publikacja dokumentu związanego z dopuszczeniem do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW S.A. akcji serii M1, M2, M3, M4, M5, M6, M7 i L1
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
NINIEJSZY RAPORT BIEŻĄCY I ZAWARTE W NIM INFORMACJE PODLEGAJĄ OGRANICZENIOM I NIE SĄ PRZEZNACZONE DO PUBLIKACJI, OGŁOSZENIA, DYSTRYBUCJI LUB PRZESŁANIA, BEZPOŚREDNIO ANI POŚREDNIO, W CAŁOŚCI ANI W JAKIEJKOLWIEK CZĘŚCI, NA TERYTORIUM STANÓW ZJEDNOCZONYCH AMERYKI, AUSTRALII, KANADY, REPUBLIKI POŁUDNIOWEJ AFRYKI, JAPONII ANI INNYCH KRAJÓW, GDZIE PUBLIKACJA, OGŁOSZENIE, DYSTRYBUCJA LUB PRZESŁANIE BYŁOBY NIEZGODNE Z PRAWEM. NINIEJSZY RAPORT BIEŻĄCY SŁUŻY WYŁĄCZNIE CELOM INFORMACYJNYM ZWIĄZANYM Z DOPUSZCZENIEM DO OBROTU NA RYNKU REGULOWANTYM PROWADZONYM PRZEZ GIEŁDĘ PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH W WARSZAWIE S.A. AKCJI EMITENTA NANOGROUP S.A. SERII M1, M2, M3, M4, M5, M6, M7 i L1.

Zarząd NanoGroup S.A. („Spółka”, „Emitent”) informuje o udostępnieniu do publicznej wiadomości na stronie internetowej https://nanogroup.eu w zakładce „Dla inwestorów” dokumentu związanego z dopuszczeniem do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. istniejących akcji Emitenta serii M1, M2, M3, M4, M5, M6, M7 i L1. Dokument stanowi jednocześnie załącznik do niniejszego raportu bieżącego.
Załączniki
Plik Opis
2025 04 10 Dokument dopuszczenie akcji.pdf2025_04_10_Dokument_dopuszczenie_akcji.pdf Dokument dopuszczenia akcji

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
NANOGROUP SPÓŁKA AKCYJNA
(pełna nazwa emitenta)
NANOGROUP S.A. Usługi inne (uin)
(skrócona nazwa emitenta) (sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
02-532 Warszawa
(kod pocztowy) (miejscowość)
Rakowiecka 36
(ulica) (numer)
+48 604 741 303
(telefon) (fax)
(e-mail) (www)
5213757847 365989838
(NIP) (REGON)

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2025-04-11 Przemysław Mazurek Prezes Zarządu Przemysław Mazurek
2025-04-11 Piotr Mierzejewski Wiceprezes Zarządu Piotr Mierzejewski
2025-04-11 Tomasz Ciach Człoenk Zarządu Tomasz Ciach
Źródło: Komunikaty spółek (ESPI)
powiązane
polecane
najnowsze
popularne
najnowsze
bankier na skróty