Poglądy lewicowe premiują ludzi bogatych - uważa Janusz Korwin-Mikke. Jeżeli na ludzi majętnych nałożymy większe podatki to za chwilę będą zarabiać jeszcze więcej - dodaje publicysta.
Re: Korwin-Mikke: Myśl lewicowa premiuje bogatych Autor: ~Oddać zagrabione [83.7.48.*], 2008-05-05 14:44 Jak słyszę o "czarnych" i o tym że jak się im nie da to będzie raj na ziemii to ja rzeczywiście chciałbym , żeby tym "czarnym" nie dać.Ciekawe co mówiłyby te matołki różne gdyby spodziewany dobrobyt nie Re: Korwin-Mikke: Myśl lewicowa premiuje bogatych Autor: ~Oddać zagrabione [83.7.48.*], 2008-05-05 14:44 Jak słyszę o "czarnych" i o tym że jak się im nie da to będzie raj na ziemii to ja rzeczywiście chciałbym , żeby tym "czarnym" nie dać.Ciekawe co mówiłyby te matołki różne gdyby spodziewany dobrobyt nie nastąpił ?Ciekawe czy matołki wiedzą z czego wynika owe"dawanie" kościołowi ? Może są to umowy za odebranie majątku koscioła ? Słyszał o tym ? No i oczywiście gdyby państwo się wycofało z owego "dawania" to kościół odzyskałby chyba owe obszary ? Ot choćby jak gminy żydowskie.Tylko wtedy baranku by się okazało , że 3/4 powierzchni kraju jest kościelne i znów byś mógł pleść głuputy prosto z pustej główki.
Temat lekcji - przenaszalnosc podatkow. Na przykladzie pan Mikke objasnia na czym to polega i wszystko na temat. Tzw. bogaci kreuja swoj zysk, jesli napotykaja koszty szukaja(maja jak!)jak je pokryc czesto przenosza ten koszt w podwyzszonej cenie tego z czego zyja, tzw. biedny dostaje to na co sie umowil i KONIEC!!!!Moze TYLKO znalezc Temat lekcji - przenaszalnosc podatkow. Na przykladzie pan Mikke objasnia na czym to polega i wszystko na temat. Tzw. bogaci kreuja swoj zysk, jesli napotykaja koszty szukaja(maja jak!)jak je pokryc czesto przenosza ten koszt w podwyzszonej cenie tego z czego zyja, tzw. biedny dostaje to na co sie umowil i KONIEC!!!!Moze TYLKO znalezc lepiej platna prace a to nie to samo . Coby sie nie dzialo musi on pokryc koszt podatku nalozonego na tzw. bogatego wiec kolo sie zamyka . Socjalisci i teisci to oszusci!!!
Jak słyszę o "czarnych" i o tym że jak się im nie da to będzie raj na ziemii to ja rzeczywiście chciałbym , żeby tym "czarnym" nie dać.Ciekawe co mówiłyby te matołki różne gdyby spodziewany dobrobyt nie nastąpił ?Ciekawe czy matołki wiedzą z czego wynika owe"dawanie" kościołowi ? Może są to umowy za Jak słyszę o "czarnych" i o tym że jak się im nie da to będzie raj na ziemii to ja rzeczywiście chciałbym , żeby tym "czarnym" nie dać.Ciekawe co mówiłyby te matołki różne gdyby spodziewany dobrobyt nie nastąpił ?Ciekawe czy matołki wiedzą z czego wynika owe"dawanie" kościołowi ? Może są to umowy za odebranie majątku koscioła ? Słyszał o tym ? No i oczywiście gdyby państwo się wycofało z owego "dawania" to kościół odzyskałby chyba owe obszary ? Ot choćby jak gminy żydowskie.Tylko wtedy baranku by się okazało , że 3/4 powierzchni kraju jest kościelne i znów byś mógł pleść głuputy prosto z pustej główki.
A z czego utrzymasz tysiące czarnej zarazy ,nauczycieli od piekła ,nieba i rodzących dziewic ? Jak zwykle Państwo w Państwie za przyzwoleniem oszukańczych polityków. Szkoda Narodu Polskiego Komunizm spustoszył samodzielne myślenie a Kler przez WIEKI nauczył kłamać do super perfekcji przez zabobonne obrzędy i sam bez skrupułów totalne A z czego utrzymasz tysiące czarnej zarazy ,nauczycieli od piekła ,nieba i rodzących dziewic ? Jak zwykle Państwo w Państwie za przyzwoleniem oszukańczych polityków. Szkoda Narodu Polskiego Komunizm spustoszył samodzielne myślenie a Kler przez WIEKI nauczył kłamać do super perfekcji przez zabobonne obrzędy i sam bez skrupułów totalne okrada podatnika i kasę PAŃSTWA.
no jak z czego ?? Z krzywej laffera - nizsze podatki wieksze wplywy do budzetu - obecnie panstwo zabiera nam 70 % wypracowanych dochodów. Zostawić ludziom te pieniadze w ich kieszeni, napedzą gospodarkę i już