Większość osób kupujących nieruchomości robi to w celach spekulacyjnych, czyli na zasadzie: tanio kupić i za chwilę drogo sprzedać. Jednym z błędów jest przenoszenie zachowań konsumenckich inwestora. Zapraszamy do kolejnej części cyklu poświęconemu wolności finansowej.
Ciekaw jestem kto z osób wypowiadających się na forach internetowych dotyczących inwestowania nieruchomości sam inwestuje w nieruchomości w sposób proponowany przez autorów. Ja inwestuję i to się sprawdza. Kto nie wypróbował tych koncepcji i jest teoretykiem niech się nie wypowiada bo to oznacza tylko i wyłącznie że tego nie rozumie Ciekaw jestem kto z osób wypowiadających się na forach internetowych dotyczących inwestowania nieruchomości sam inwestuje w nieruchomości w sposób proponowany przez autorów. Ja inwestuję i to się sprawdza. Kto nie wypróbował tych koncepcji i jest teoretykiem niech się nie wypowiada bo to oznacza tylko i wyłącznie że tego nie rozumie lub...zazdrości.
Chyba przesadzacie z negatywnymi opiniami co do tego cyklu. Mają dużo racji. Znam osoby, które podobnie czynią i dobrze z tego żyją. Mają opisywaną wolność, ale nadal pracują zawodowo (za niezłą kasę) choć na dużo większym luzie niż pozostali. Przyjrzyjcie się cenom zakupu i wynajmu na Śląsku. Nie trzeba inwestować w drogiej wawie Chyba przesadzacie z negatywnymi opiniami co do tego cyklu. Mają dużo racji. Znam osoby, które podobnie czynią i dobrze z tego żyją. Mają opisywaną wolność, ale nadal pracują zawodowo (za niezłą kasę) choć na dużo większym luzie niż pozostali. Przyjrzyjcie się cenom zakupu i wynajmu na Śląsku. Nie trzeba inwestować w drogiej wawie (na początku).
tłum pozbawiony swego idola Macieżyńskiego zaczyna gęstnieć i zbierać się z widłami i pochodniami pod gmachem władz. Krzyczy: Miodu na uszy!! Miodu na uszy!! Złodzieje!! Złodzieje!! Palą opony itp itd
Teraz co do tego cyklu... słucham i słucham i kilka wniosków mi się nasuwa: 1. Czy ktoś może ich nazwać idiotami? Tak ich tłum pozbawiony swego idola Macieżyńskiego zaczyna gęstnieć i zbierać się z widłami i pochodniami pod gmachem władz. Krzyczy: Miodu na uszy!! Miodu na uszy!! Złodzieje!! Złodzieje!! Palą opony itp itd
Teraz co do tego cyklu... słucham i słucham i kilka wniosków mi się nasuwa: 1. Czy ktoś może ich nazwać idiotami? Tak ich krytykujecie a przecież: - Chłopy kupili mieszkania w Wawie kiedy były po 3 czy 4 tys pln. Teraz są zarobieni po uszy zyskując co niemiara na ich obecnej wartości. Czy coś źle zrobili? Czy nie zarobili na tym? - cena najmu w tym okresie też poszła do góry co powoduje że przy niewielkich ratach (jakie oni zapewne płacą) zarabiają sobie spokojnie, spędzając mroźne zimy w egipcie - pytacie o 100% lokowane w nieruchomości? Posłuchajcie ich uważnie co jest źródłem pasywnych dochodów. Otóż poza nieruchomościami są to lokaty (zapewne mają) oraz tantiemy, prawa autorskie ipt itd... no cóż... napisali książkę (szykują się kolejne) :) i... teraz z niej też będą czerpać dochody :) ileż mają tych źródeł pasywnego dochodu.
Jestem daleki od określania ich jako idiotów... chłopy mają łeb na karku i robią to co sobie założyli lata temu. Pogratulować! To co mówią jest oderwane od obecnej rzeczywistości ale czy tak będzie za 3 czy 5 lat? Warto posłuchać i jeśli nie zastosować to przynajmniej zostawić to sobie w tyle głowy na później.
Macierzynski byl normalnym analitykiem,mowil prawde,nie byl marionetka tak jak ci,co ostatnio ich ciagle widzimy w filmikach bankiera...Macierzynski mowil prawde,uwielbialem ogladac jego audycje.... mam kilka nieruchomosci mieszkalnych,lokali uzytkowych itd.Nie zalezy mi na tanim kupnie mieszkania...... ale jak widze,jak przekupni Macierzynski byl normalnym analitykiem,mowil prawde,nie byl marionetka tak jak ci,co ostatnio ich ciagle widzimy w filmikach bankiera...Macierzynski mowil prawde,uwielbialem ogladac jego audycje.... mam kilka nieruchomosci mieszkalnych,lokali uzytkowych itd.Nie zalezy mi na tanim kupnie mieszkania...... ale jak widze,jak przekupni analitycy pieprza doslownie tutaj,to zbiera mi sie na wymioty.... bardzo lubilem ten portal,ale odkad nie ma Macierzynskiego,podchodze do tej strony z duzym juz dystansem,bo niestety jest sterowana przez develeporskie lobby,Bankier.pl NIE JEST JUZ NIEZALEZNYM PORTALEM FINANSOWYM!!! a szkoda;(((