Poseł wystąpił więc z inicjatywą stworzenia w każdym pociągu takiego miejsca, w którym nie będzie można rozmawiać z pasażerami, ani przez telefon komórkowy, a także słuchać muzyki. Niedługo mają się rozpocząć pracę nad tym projektem. Inicjatywa dotyczy pociągów Euro i InterCity, wyłącznie wagonów pierwszej klasy.
Gazeta ustaliła, że pomysł posła popierają również sami przewoźnicy. Według nich, dzięki takiemu, stosunkowo prostemu zabiegowi, podwyższony zostanie standard pociągu, a podróż będzie jednocześnie relaksem - pisze dziennik "Polska. The Times".
"Polska. The Times"/IAR/jm/Siekaj
Źródło:IAR





























































