REKLAMA

Kratka w samochodzie nie zawsze jest legalna

2010-02-19 02:55
publikacja
2010-02-19 02:55
"Dziennik Gazeta Prawna" ostrzega, że jeśli samochód, w którym zamontowano kratki nie spełnia parametrów, fiskus może domagać się zwrotu odliczonego podatku VAT. Problem dotyczy głównie małych aut przerobionych na ciężarówki.

"Dziennik Gazeta Prawna" powołuje się na Instytut Transportu Samochodowego, który dopuszcza pojazdy do ruchu. Twierdzi on, że sprzedawcy stosują triki, które mogą prowadzić do złamania prawa. W efekcie samochody z kratką, od których można odpisać cały podatek VAT, w wielu przypadkach nie odpowiadają parametrom zadeklarowanym w badaniu homologacyjnym. A to może oznaczać poważne kłopoty dla ich właścicieli.

Jeżeli samochód nie spełnia kryteriów, to w konsekwencji odliczenie całości VAT na jego zakup może zostać zakwestionowane. Urząd skarbowy może domagać się zwrotu odliczonego podatku od paliwa - zauważa "Dziennik Gazeta Prawna".

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/"Dziennik Gazeta Prawna"/K.Lewenstam/kry

Komentarz Głównego Ekonomisty Bankier.pl, dr. Bogusława Półtoraka:

Kłopoty polskich przedsiębiorców z odliczeniami podatku od wartości dodanej (VAT) są niestety już od wielu lat przedmiotem zatargów z fiskusem. Brakuje determinacji, aby absurdalne kratki w końcu wyeliminować i pozwolić na pełne odliczenia podatku. Sęk jednak w tym, że auta z „kratkami” często są wykorzystywane prywatnie i tu powstaje podstawowe zarzewie konfliktu. Być może rozwiązaniem byłoby umożliwienie pełnych odliczeń w zamian za dokładną rejestrację wyjazdów. To jednak wymagałoby zmiany prawa i wiązałoby się ze wzrostem zaangażowania urzędów skarbowych w działalność kontrolną.

Źródło:IAR
Tematy
Nowy MG ZS Hybrid+ już od 88 900 zł.
Nowy MG ZS Hybrid+ już od 88 900 zł.

Komentarze (12)

dodaj komentarz
~Jerzy
Postępowanie będzie wobec właściciela pojazdu ale natychmiast zrobi pozew cywilny w stosunku do sprzedawcy .Ponadto zawsze należy walczyć z US.
~Kiepas
Może być tylko wobec tego co homolagację wydał. Jeśli jest inaczej to zapewne jesteśmy w Polsce.
~filc
Nic dziwnego że w rankingach na łatwość prowadzenia działalności i przejrzystość prawa zostajemy w tyle za Botswaną (nie wiem gdzie to jest i czy dobrze napisałem nazwę) czy Białorusią ?!!!. Dlaczego ministerstwo finansów zakłada że do prowadzenia działalności w Polsce nadają się tylko samochody ciężarowe. Możliwość odliczenia VAT Nic dziwnego że w rankingach na łatwość prowadzenia działalności i przejrzystość prawa zostajemy w tyle za Botswaną (nie wiem gdzie to jest i czy dobrze napisałem nazwę) czy Białorusią ?!!!. Dlaczego ministerstwo finansów zakłada że do prowadzenia działalności w Polsce nadają się tylko samochody ciężarowe. Możliwość odliczenia VAT dla każdego prowadzącego firmę od pełnej wartości dowolnego samochodu z pewnością zwiększyła by ich sprzedaż. Ktoś zarobi na tym samochodzie , jego serwisowaniu sprzedaży paliwa itp. Środki do budżetu wpłyną inną drogą. Tak jak kiedyś z akcyzą na alkohol. Paradoksalnie po jej nominalnym obniżeniu wpływy do budżetu z tego tytułu znaczaco wzrosły. Tylko nie wybierajmy w najbliższych wyborach ...................KRÓTKOWIDZÓW !!!
~Egon
Dokładna rejestracja wyjazdów? I kolejne papiery, i kolejni zatrudnieni do ich wypełniania.
~peter
Tym bardziej, że papier wszystko przyjmie i wyjazdy do marketu z rodziną, będą wyjazdami służbowymi celem zakupu długopisu, albo śrubki.
monty-python
oczywiscie przypieprza sie do kupujacych. A sprzedajacy tkie auta pozostana bezkarni. OTO PANSTWO PRAWA PO POLSKU. JEDEN WIELKI BANDYTYZM....
~inż.
Świadectwo homolagacji stwierdza fakt. Kto chce to zmienić musi zmienic obowiązujące przepisy prawne. Inne postepowanie przypomina "falandyzację" .
~myślący
socjalizm to ustrój bohatersko zwalczający problemy nie znane w innych ustrojach
~Wierzbno
Tu się mylisz. Nieznajomością przepisów nie można się zasłaniać. Poza tym takie postępowanie jak Ty twierdzisz można zakwalifikować jako paserstwo. Z US-em nie ma co walczyć.
~peter
Problemem importera/producenta jest homologacja, a nie problemem klienta końcowego. Tyczy się to wszystkich produktów, które takiej homologacji wymagają. A z US warto czasami walczyć, tym bardziej, że przegranym co najwyżej będzie importer/producent, bo jego obowiązkiem jest zapewnić prawidłowość homologacji!

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki