Dopóki nie będzie zysków to kurs będzie latał na tych poziomach lub niżej . Nie słuchajcie żadnych piracików33 bo on nie ma pojęcia co tutaj się dzieje i na czym spółka na dzień dzisiejszy stoi. Nie piszcie mu czy macie akcje czy nie bo on pyta się z rozkazu swojego pana . Pozdrawiam i spotkamy się dużo niżej.