Oczywiscie. Nie mam sobie nic do zarzucenia.
Powiem wiecej z chęcią spotkałbym sie z Tobą ( wami) w sądzie:):):)
Czlowieczku pamiętaj, że różnimy się tym, ze ja pisze prawdei tylko prawdę, niezależnie jaka ona by nie była i jestem na forum codziennie od 15 miesiecy pod jednym nickiem a nie tak jak Ty pod kilkoma nikami ktorych używasz w zależności od sytuacji na kursie....:):) myślę ,że to nie jest zbieg okoliczności i na pewno godne zainteresowania :)
Wiec radził bym bardziej ważyć słowa:)