Zgadzam sie kolego z tym co napisałeś. Ale są pewne granicę ktorych wręcz nie przystoi przekraczać. A kilka osób( nikow) pomyliło melinę z forum Inwestycyjnym:):):)
W maju 2023 Maliniak to przeiwdzial ale nie spodziewalem sie takiego chamstwa, pisania kłamstw i półprawd mających na celu dyskredytować zarząd i spółke. Umówmy sie,że takie numery by nie przeszły w innych krajach.....jeden z drugim matolem dostali by 1mln kary i byłby spokój......i mam nadzieję, że z czasem do tego dojdziemy:)