Laser1 dobrze o tym wie stąd ta niespotykane wyczucie i aktywność w dołkach.....:):) )
Nie zapomnę tej samej narracji przy poziomie 16zl....biedny kilka dni sie pluł ze nie ma szans na wzrost. Za kilka dni doszło do 25 zł a niku LASER1 NIE WIDZIELIŚMY pzez 6 miesiecy. Po tym czasie pojawił sie i oznajmił ze sprzedał, dużym zyskiem