Juz mi się nawet nie chcę odpisywać na te głupoty....serio.
Tracisz kolego poczucie rzeczywiastosci....nie idz ta drogą!
Uwierz mi że lepiej milczeć niż pisać glupoty ktore będą ci później podniesione!
Tym razem zrobiłem sobie screny z TWOICH teori i juz niedlugo będę cie ośmieszał jak to robie z wedlem i spółka od dluzszego czasu:):):)
P.s
Z tymi marzeniami to nieźle odpłynąles. Chyba ostatnich kilka komunikatów pominąłeś w tym zacietrzewieniu:) :) :)