Już któryś raz Ci napiszę.
Na wszystkich spółkach gdzie się pojawiam pisze zawsze pod tym samym nickiem.
Znajdź jedno miejsce gdzie oszukałem lub naruszyłem dobre imię spółki to będziesz mistrzem.
Nie znajdziesz, nie masz na to szans. Przeszkadzam natomiast osobom które chcą rakiety tu i teraz bo oceniam to co widać na kursie a to studzi zapędy.
Ale napiszę coś więcej bo te działania mają też spory plus dla wszystkich. Nie pozwalają na oderwanie się kursu od rzeczywistości. Może przez to oszczędzę niektórym straty lub ją zmniejszę. Kurs ma być realny a nie nagoniony a obecny już jest nagoniony marzeniami bo było dużo pozytywnych informacji.
Teraz potrzebne są czyny, czyli wynik finansowy. I jak za wynikiem finansowym pójdą wzrosty to będzie świadczyło o tym że mamy piękną spółkę. Na marzeniach jedzie się do czasu.