Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,90 zł , zmiana od tamtej pory: -4,50%
Już któryś raz Ci napiszę.
Na wszystkich spółkach gdzie się pojawiam pisze zawsze pod tym samym nickiem.
Znajdź jedno miejsce gdzie oszukałem lub naruszyłem dobre imię spółki to będziesz mistrzem.
Nie znajdziesz, nie masz na to szans. Przeszkadzam natomiast osobom które chcą rakiety tu i teraz bo oceniam to co widać na kursie a to studzi zapędy.
Ale napiszę coś więcej bo te działania mają też spory plus dla wszystkich. Nie pozwalają na oderwanie się kursu od rzeczywistości. Może przez to oszczędzę niektórym straty lub ją zmniejszę. Kurs ma być realny a nie nagoniony a obecny już jest nagoniony marzeniami bo było dużo pozytywnych informacji.
Teraz potrzebne są czyny, czyli wynik finansowy. I jak za wynikiem finansowym pójdą wzrosty to będzie świadczyło o tym że mamy piękną spółkę. Na marzeniach jedzie się do czasu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICALG -2,13% 27,60 2026-06-24 14:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.