Jak to mówią…? A… Marzeniami świat stoi! Tylko, że tu na MDG, marzenia były jak kurs wynosił 12zł. Teraz jest ich realizacja i konkretne skalowanie biznesu. Tu już są konkretne przychody, które będą tylko rosły z miesiąca na miesiąc, bo spółka realizuje swój plan w 100%. Marzenia, to właśnie się tu realizują a ten kto tego nie widzi musi być chyba ślepy. Tu się kupuje przyszłość, która jak widać staje się w bardzo szybkim tempie teraźniejszością. I jeśli ktoś myśli, że akcjonariusze tego nie widzą to jest w wielkim błędzie, bo komunikaty, które ostatnio spółka podała doskonale to tłumaczą. I ze swojej strony mogę tylko dodać - śpieszmy się kochać akcje bo szybko mogą odejść. Pozdrowienia dla akcjonariuszy. Ten ~dejw