Dnia 2024-02-20 o godz. 19:49 ~Piracik33 napisał(a):
> Oczywiscie. Nie mam sobie nic do zarzucenia.
> > Powiem wiecej z chęcią spotkałbym sie z Tobą ( wami) w sądzie:):):)
> > Czlowieczku pamiętaj, że różnimy się tym, ze ja pisze prawdei tylko prawdę, niezależnie jaka ona by nie była i jestem na forum codziennie od 15 miesiecy pod jednym nickiem a nie tak jak Ty pod kilkoma nikami ktorych używasz w zależności od sytuacji na kursie....:):) myślę ,że to nie jest zbieg okoliczności i na pewno godne zainteresowania :)
> > Wiec radził bym bardziej ważyć słowa:)
Ziobro i Macierewicz. Kamiński i Wąsik. Podkomisja ds. badania nicków i wątków.
Aleś się zagotował po 15 miesiącach codziennych wizyt.