Czym większa temperatura tym więcej emocji złości i bezsilności a to może przełożyć się na ruch niekontrolowany z jednej lub z drugiej strony i w jedną lub drugą stronę. Tutaj mają być emocje bo forum bankiera na tym polega. Nie ma spółki na giełdzie gdzie nie ma dezinformacji a liczą się tylko pieniądze i nic więcej. Pozdrawiam inwestorów.