Już mnie znacie i moje analizy.
Szokują od koniec stycznia,okazały się trafne.
PO ANAIZIE WYKRESU STWIERDZAM
Jesteśmy blisko minimów z kryzysu w 2008,a "szaleństwo"dopiero się zaczyna.
Jest realne zagrożenie że WIG20 zejdzie do poziomu 100pkt. lub niżej.
Wiem wcześniej pisałem o 500pkt ale obserwując co siędzieje uważam że to będzie cud jak to utrzyma ten poziom.