Dnia 2020-03-12 o godz. 11:40 ~Glapa napisał(a):
> glupi ma szczescie?
> >
> > znasz to? trafiłeś jak na ruletce, gdyby nie wlochy opanowali by sytuacje....co dzis w Chinach się stalo
> > Wiec przestań latać po tym forum i ....
> > trochę pokory
te glapa do kogo pijesz i oc ci kaman ? jasniej prosze , ja pracuje obecnie zdalnie i mam dosyć tych szałów po sklapach stara kupiła 8 paczek sraj tasmy chyba z mlekiem bedę to jadł