Cieszę się że masz do czynienia z ekspertami giełdowymi od 10 lat, mam nadzieję że wiele się od nich nauczysz.
Z jednym się zgodzę: " to jest panika i na to nie ma rady". Tutaj wszystko jest możliwe.
Ci co mnie posłuchali, przynajmniej przestali tracić zainwestowane pieniądze. Słuchając Twoich rad, straci. To jest fakt.