Ja jestem spokojny:) wierze mi, połowę portfela spieniężyłem.
W styczniu nie było wiadomo, że Włochy się posypią, a to jest główna przyczyna rozlania się po Europie...także nie mędrkuj Kolejorzu!
A Ty nie bądź taki mądry nawet jak całość spieniężyłeś fajnie...ale tych co tego nie zrobili denerwujesz i po co?