Niech zabierają puki mają jeszcze co!
Co do Włoch to padło na nich równie dobrze mogło paść na nas.
TYLKO ŻADEN IDIOTA NIE WYŁAPAŁ CZEMU CHINY WSZYSTKO ZAMKNĘŁY PRZY 20000 tyś chorych.
Przepraszam to nie o was piszę tylko WHO i rządach na świecie.
KŁAMALI bo nie chcieli paniki!