a teraz ad meritum i spadam
trzymajcie papier bo znowu was moga odleszczyć, ktos kto to zbiera wie dlaczego to robi i wie że jak ustąpi sraczka to zostawi was z ręką w nocniku , a potem zobaczycie nowego akcjonariusza a i nie wykluczam że może i za jakis czas wezwanie . To tyle poka