Dnia 2020-03-12 o godz. 12:03 ~pg napisał(a):
> Dnia 2020-03-12 o godz. 11:40 ~Glapa napisał(a):
> > glupi ma szczescie?
> > >
> > > znasz to? trafiłeś jak na ruletce, gdyby nie wlochy opanowali by sytuacje....co dzis w Chinach się stalo
> > > Wiec przestań latać po tym forum i ....
> > > trochę pokory
>
> te glapa do kogo pijesz i oc ci kaman ? jasniej prosze , ja pracuje obecnie zdalnie i mam dosyć tych szałów po sklapach stara kupiła 8 paczek sraj tasmy chyba z mlekiem bedę to jadł
te pg nie o ciebie, a o liska...
równie dobrze mogło się zakończyć jak z sars, a to że Włosi nawalili...coż nie dziwi mnie to, ale nie było to oczywiste... i tyle w temacie, ten łazi i jaki to on mądry!