Dnia 2020-03-12 o godz. 16:13 ~Expert napisał(a):
> Cieszę się że masz do czynienia z ekspertami giełdowymi od 10 lat, mam nadzieję że wiele się od nich nauczysz.
> Z jednym się zgodzę: " to jest panika i na to nie ma rady". Tutaj wszystko jest możliwe.
> Ci co mnie posłuchali, przynajmniej przestali tracić zainwestowane pieniądze. Słuchając Twoich rad, straci. To jest fakt.
a to ciekawe może czytałeś innego pg? , a może nie rozumiesz co czytasz ?