aleś mnie rozbawił od rana... ;)
zmień leki lub lekarza ;)
boryszew od dawna kosztuje więcej niż data - nie umiesz sobie sprawdzić? ;)
a jak wskażesz mi, że gdziekolwiek naganiałem na action, to przestanę tu pisać lub zacznę pisać o dacie, co tylko zechcesz,
więc nie kompromituj się zmyśleniami...
a twoja data miała kosztować 5, potem 6, potem 7, a nawet chyba i do 8 zeta dochodziłeś
popiskiwałeś miesiącami, kiedy zobaczysz 3,16
a jak zobaczyłeś niżej, a potem 2,9x
to podkuliłeś ogonek i schowałeś sie w norce, by nie narażać sie na mój śmiech
teraz też naganiałeś niedawno i już witałęś się z gąską powyzej 3,80
i co?
i znów uśredniasz, a dywidendą będziesz nadrabiał to, co straciłeś nie sprzedając na ostatniej górce,
znafffco, co skupu od scalania odróżnic nie umiesz i błągasz innych na forach, by ci wyjaśnili, boś taki mało kumaty,
że odpowiedzi wujka googla pojąć nie możesz...
ale najlepsze jest to, że nawet mar cię wdeptywał w glebę śmiechem na mci...
jak tam twoje mci?
tam też zarabiasz? i czekasz na dywidendę?