każdy jest tu z jakiegoś powodu, ja jestem bo mam papier, wielu innych też być może ma lub się zastanawia. Rynek źle widzi IT rynek źle widzi całą gpw od pewnego czasu. Kurs daty jest ważny w dwóch momentach wejścia i wyjścia reszta to wirtualne pieniądze dlatego ja się nie pocę :) ale potrafię zrozumieć kogoś kto jest "ubrany" na górce i ma ciągle stratę. Też na kilku spółkach popłynąłem ale te spółki generowały stratę lub mikro zyski a prezesi obiecywali. W tej branży musi być odbicie, tak już jest w IT że dynamika jest znaczna i wyceny też, dawno tutaj nie było przełomu i rynek w dużej części może i jest nasycony tyle że 90% produktów którymi data handluje jest krótkotrwała i musi być regularnie wymieniana, to ważne i zapewnia obrót. Po raz kolejny widzę różnice którymi idą abc i action to dwie różne drogi - a która lepsza ?