znowu się czepiasz a ja twierdzę że jak sprzedają drony to dobrze, jak kredki to też dobrze. Pamiętasz choć może to nie chlubny przykład ale jak kiedyś się weszło do empika to były tam książki i płyty... teraz firma podupada przez złe zarządzanie ale chodzi mi o to że można tam kupić już nawet czekoladki... nie ważne. Branżą IT szuka marży, szukają wszyscy bo na laptopie można zarobić 2% a na komponentach 5% tak więc w AGD jest lepiej więc weszli, w TV też było lepiej... dla mnie to oni mogą sprzedawać też majtki w kratkę szkocką :) byle zarabiali.