wykres mimo iż w wielu kwestiach się z tobą nie zgadzam to w tym wypadku myślę podobnie, obecnie małe zainteresowanie jest IT spółki nie pochwaliły się wynikami za 1Q co może dodatkowo zniechęcać kapitał ale właśnie moim zdaniem teraz jest dobry czas na dokupywanie papierów daty. Po pierwsze data jest ciekawsza od konkurencji i wyprzedza technologicznie ab i action. Po drugie cena daty znajduje się w korzystnej wartości biorąc pod uwagę 10% dywidendę to powinno też zachęcić kapitał, zobaczymy jak zwykle co będzie. Ja się powoli szykuję do zakupów...