a ty od kilku lat biadolisz na temat waloru, piszesz któryś rok z rzędu o podawaniu tlenu. Jak kurs był 4,30 też tak pisałeś i ja tego nie wypominam. Ja nie twierdzę że kurs będzie 4zł lub lepiej pod choinkę, myliłem się już kilka razy i inaczej rynek reagował. Były problemy w rumumii, czechach itd. ale ta firma idzie do przodu, jak ją źle postrzegasz to po co tutaj od dłuższego czasu siedzisz ? w dalszym ciągu jestem zdania że papier jest nisko i być może będzie poniżej 4zł jeszcze rok tego nie wiem. Jednakże jestem również zdania że nie spadniemy już niżej. Magiczne 3,30 będzie być może testowane ale to na tyle spadków.