znów ci sie pomyliło...
NIGDY nie pisałem o action - nie interesuje mnie ta spółka
i chyba nikt na tym watku nie naganiał na action,
nawet devil i chyba białoczerwony pisał o ty walorze z dystansem
frustracja wywołuje u ciebie jakies zwidy?
a nie wiesz, co co znafffca pisuje od lat o 5 - 8 zetach na dacie...
co jakiś czas taki pajac wyłazi z norki, chwali sie usrednianiem i nawija makaron na uszy o tym, jak to juz kilka lat temu miał sprzedawac datę po 5 zeta...