NIGDY nie pisałem o action.I chyba nikt tu na forum nie naganiał na tę spółkę, a raczej krytykowali i wskazywali jako słabszą od daty.
Znów zmyslasz.
No i przypomnij, co to za cienias-skarżypyta od lat usrednia i pisze, jak to juz kilka lat temu miał sprzedawać po 5 zeta i wiecej...
czy to nie ten sam leszczyk, co to nie umie odróżnić skupu od scalania?