No trochę zapłaciło chyba coś około 200mln za 80%. 8 lat temu, więc szału nie ma. Muszą ja wyprowadzić na prostą. W tamtym roku i tak jej sprzedać nie mogli bo sweetener musieliby zapłacić za sprzedaż przed 2014. Więc to szukanie inwestora nie było chyba na poważnie, a raczej sondowaniem rynku. Czy są chętni, ile są w stanie zapłacić itd.