w takim razie zwracam słowo, ja tu nowy zachęcił mnie dzisiaj Asbis swoim wzrostem troche sie zagapiłem i spózniłem z kupniem to i o dacie pomyslałem ale wykresy wyglądają fatalnie to i kupowanie mały ma sens, bo spadek wielce prawdopodobny. Dziś to wielki spadek , wogole spółka od wielu miesięcy w trędzie spadkowym to nie czas na zakup, choc asbis rozbudził nadzieje na zmianę ale to za malo, wydaje się że spółka poszeza pole produktów ale to wszystko nie wiadomai nikt nie wie czy wypali, dlatego ja zaryzykuje ale po wyraznym zmianie kierunku narazie będe obserwował.