za 2,85 a po dywidendzie zjazd na 1 z groszami kup jak uwazasz że to dobry interes, od prawie 2 lat jest dno, i raczej ze świeczką szukać takich co w tą spółke jeszcze wierzą, niektórzy liczyli na zmianę prezesa ale zostało jak jest dlatego nadal będzie spadać odkąd weis siedzi na stołku akcjonariat oddaje akcje i to sie nie zmieni. 3Q pokaze jak sie dzieje w spółce mówiła że skupią sie na poprawie marży a nie na wolumenie, ten kwartał będzie czasem prawdy czy istotnie tak jest czy mydli oczy aby zatuszowac swoje błędy i brak umiejetności. Więc szczególną uwage zwróćcie na nadchodzący wynik