Dnia 2015-09-21 o godz. 12:27 ~edek napisał(a):
> Chcesz mi powiedzieć że dywidenda może znowu być większa od zysku ?
> Czyli jeśli zysk będzie 50gr na akcję to mogą wypłacić 70gr ?
nie zdziwiłbym się,
bo mci lubi doić datę i jej akcjonariuszy...
tyle że co po dywidendzie, jeśli znów po odcięciu będzie zjazd, który nie wyrówna odcięcia?...