Będzie więcej niż 0,37zł, bo dywidenda o ile się nie mylę jest wypłacana z zysku jednostkowego. A ten skoro mamy za 1Q 38mln zł na plusie będzie wg. mnie około 90mln zysku jednostkowego za 2015r.( w 2014 za cały rok było 43mln)
Koncentracja na wyższych prowizjach, spadek zadłużenia- i kosztów jego obsługi, dyscyplina finansowa w spółce, wstrzymywanie się z zakupami przez resellerów w IIQ ( szczególnie smartfonów, tabletów) z powodu odwróconego VAT-u.
Tak więc myślę, ze jakieś 40 gr dywidendy możemy zobaczyć. Wyniki za III i IVQ przekonają rynek do Daty, no chyba, że wydarzy się ogólnoświatowy armagedon.