nie myślę o dywidendzie
ważniejszy jest wzrost wartości spółki i kursu,
bo co warta jest dywidenda, skoro po odcięciu kurs nie wraca na poziom sprzed odcięcia?
a na razie jest mielenie walorem...
nie zdziwię się, jak własnie dziś ktoś mocniej sypnie pekacem na close
(kiedyś była taka sytuacja po podobnej sesji)