gazda, białoczerwony na pewno nie jest naganiaczem,
od dawna tu pisze i jest OK,
ma swoje zdanie o dacie i mci, które należy uszanować,
i ja je szanuję, choć rzadko się zgadzamy
od dawna polemizujemy o dacie i mci, ale zawsze z klasą i na poziomie dalekim od pyskówek,
nawet jesli wkraczają emocje
ja akurat go szanuję, bo dyskutuje merytorycznie i bez trollowania
nie musi nikt się z nim zgadzać, ale niczym nie zasłużył, by go z forum wypraszać