Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,34 zł , zmiana od tamtej pory: -5,88%

Re: wnioski z NWZA (przenoszę do nowego wątku)

Zgłoś do moderatora
ZXC zluzuj trochę bo jakby nie było baza robi dla wszystkich bardzo duzo dobrej roboty (poświeca swój czas, swoją kasę, komunikuje się ze spółką, RN, Nadzorcą, naciska na spółkę itp.) Czy wyliczenia jego są właściwe? Nawet jeżeli się gdzieś pomyli to i tak nie wiele to zmieni ale przynajmniej stara się jakoś swoje zdanie sensowanie argumentować. A w całokształcie przede wszystkim coś z tym robi a to duża rzecz.
Możesz się z nim nie zgadzać i mieć swoje zdanieale jednak nie lubię bezsensownej krytyki. bo zrób chociaż tyle co on w tej sprawie. Ciekawy jestem czy byłeś na głosowaniu układu? I jak głosowałeś?
Baza dobra robota!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MARKA 0,00% 0,32 2025-10-28 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.