Wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem :D
Oczywiście że 0,02 dziennie mi wystarczy ale czy słowo wystarczy oznacza sprzedałem ??? chyba ktoś ma mały iloraz inteligencji :)
Oczywiście że oddało po 0,29 i odkupiłem po 0,24 i miałem jeszcze kilka kółek bo jestem na tej spółce od od początku wzrostów czyli od 0,09 zaraz po wynikach brałem po 0,09 0,12 i chyba 0,17 później oddałm po 0,29 odkupiłem 0,24 i mam średnią około 0,10-2 nigdy nie liczyłem dokładnie ale widzę że ty tego nie ogarniasz i uważasz że masz taką jak ci w banku podają bo u mnie teraz podają około 0,22 :) więc na twój rozum mam średnią 0,22 xD
Kółek już nie robię bo mam tego za dużo i chcą kupić lub sprzedać przy obecnym wolumenie mogę podbić lub obniżyć i kilka gr więc sam bym sobie strzelał w stopę
Oczywiście ze w inwestowaniu jest doradztwo każdy bank to robisz ma reko itp i ja moim znajomym zawsze doradzam kiedy brać a kiedy oddać i jak jest się pewnym tego o będzie to można doradzać a ja jestem pewny bo scenariusz jest jeden dlatego tylu wyjców na spadki których nie da się przekrzyczeć
Gruby zbiera zbierał i będzie zbierać a z tym progiem to jesteś dobry :D to się uśmiałem :D buhahah przekroczenie 5% w spekule xD
A AT zawsze działa jak ma się dobre wskaźniki i potrafi się ich używać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Więc nie ośmieszajcie się bo wielu już takich przerobiłem od 16.02 :D was za kilka dni tutaj nie będzie ale pojawią się inni "znafcy" którzy też szybko znikną i jak zawsze ZAROBIĄ NIELICZNI TACY JAK JA WOLF I KILKU INNYCH CO MAJĄ MÓZG I POTRAFIĄ GO UŻYWAĆ A NIE NAGANIAĆ NA SPADKI LUB WZROSTY NIE PODAJĄC ŻADNYCH POWODÓW DO DANEGO RUCHU !!!!!!!!!!!!!!!!!