Mi tam 0,24 wystarczy :)
I tak codziennie po 0,02 :D
Widzicie że papier jest maga odleszczony i za 0,22 już nikt nie oddaje a powód jest prosty :) nikt nie ma taniej wiec teraz muszą się wyprzedać DT na 0,24 co brali po 0,21 itp
Wzrosty są pewne a korekta ju była więc w kwietniu będzie 0,50 a w maju 1 zł pod wyniki lub krótko po nich
Papier jest grany i jest mega tani więc ludzie to kupią a do tego bdb wyniki oraz nowy inwestor
Najgorsze czasy już za nami a teraz tylko w górę tz najlepsze bo można było tanio kupić :)
Pozdrawiam i nie oddawać za takie grosze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!