Tomaszu, dlaczego???? Ja się Pytam dlaczego? Ty masz jakąś osobowość dwubiegunową?????
Piszesz że wystarczy Ci 0,24 a chcesz 1 zł???? Po co Ci złotówka jak masz 24 grosze.
Człowieku czytaj swoje posty zanim je opublikujesz.
Otrzymujesz nominacje do Bankierowego Błazna
eheheheheh