do tego w jednym poscie pisze zeby wszyscy juz sprzedali i bedzie ich garstka i spokój, ze gruby ciagle zbiera (a infa o przekroczeniu progu nie widac) a w innym pisze zeby nie sprzedawac tak tanio tylko trzymac bo urosnie na 1zł
dalej pisze ze to papier na 2 miesiace i mu pasuje jak bedzie roslo po 2gr dziennie, a wczesniej pisal zeby nie sprzedawac bo w kazdej chwili moze byc odciecie i jazda
koles jest niezly nie mowiac juz o AT na NC gdzie spekula rzadzi
jak bedzie to sie zobaczy? czy góry czy niziny.