Tomaszu, wyczuwam irytację. Co Ty się tak martwisz o tych wszystkich inwestorów. Co Ty jesteś organizacja harytatywna. Robisz wykłady z inwestowania za free czy chcesz, żeby społeczeństwo się bogaciło. Jaki masz cel. Przyznaj się człowiecze. Na moje od razu widać żeś nerwowy człowiek. Nie ufam Ci, bo za dużo Cię na forum.