To ty czytaj ze zrozumieniem !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy ja napisałem ze oddaje po 0,24 ???????????
Napisałem ze mi 0,24 wystarczy na dzisiaj i co dziennie po 0,02 wyżej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ile razy można wam pisać że to nie jest na dwa dni a na dwa miesiące ??????????
I jak widzę tych co kupują za 0,20 i od razu wystawiają za 0,21 to mnie ..................
Ale poczekam już i nie będę tego obserwować bo i tak nie a sensu ponieważ wiadomo co będzie a leszcze i tak zostaną bez akcji albo kupią po 0,50-1 zł jak ja będę sprzedawać
PS na innym wątku pisałem że przy 0,24 już był sygnał na S i DT oddali co mnie nie dziwi więc nie wyjcie teraz ze spadło bo wszystko było widać dużo wcześniej bo żeby grać DT to trzeba mieć wiedzę i szybkie rączki :)