Czekaj, wyjdź, cokolwiek robisz rób to dla siebie. Nie masz żadnej pewności jak będzie. Bierzesz odpowiedzialność za losy ludzi, którym doradzasz a przynajmniej Ci się tak wydaje.
Zasada jest jedna: im mniej kłapiesz dziobem tym więcej zarobisz. Trzymaj się tego. Polecam