Tomasz jeszcze jedno: w inwestowaniu nie ma doradztwa. Każdy ciągnie w swoją stronę. Jeśli jeszcze o tym nie wiesz to mało wiesz.
Zęby trzeba zjeść na inwestowaniu żeby móc cokolwiek doradzić, ale odpowiedzialność nakazuje nie mówić, że będzie tak czy siak a jedynie wskazywać sposoby myślenia. Młody jeszcze jesteś i wiele się musisz nauczyć zanim nauczysz kogoś czegokolwiek. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie. Bywaj