Za dużo na forum :)
Ja tutaj jestem raz na czas a na GG mamy swoja grupę i to tam głównie wymieniamy się infami
Ja tylko doradzam i od początku pisałem o kwietniu więc już nie mogę czytać tego wycia bo wzrosty są pewne wystarczy tylko poczekać bo już niektórzy mistrze przesiadali się na polimka i pbg ale jak się domyślasz sporo drożej niż jest obecnie ale ludzie nigdy się nie nauczą że kupuje się jak spada a sprzedaje jak rośnie a nie odwrotnie
Ja czekałem i będę czekać bo jest na co a ty ujadaj dalej bo nie podajesz żadnych konkretów