Dnia 2017-03-20 o godz. 16:33 ~Tomek napisał(a):
> A na błazna to właśnie t teraz wyszedłeś :)
ty tomuś wychodzisz i to na każdym kroku:)
na iinym wątku przyznajesz rację antyspamerowi i piszesz że cię już często nie będzie bo gg etc a walisz post za postem:)
kiedyś komuś pisałeś że sprzedałeś po 0,29 gr i odkupiłeś po 0,24, dziś piszesz że masz średnią 0,14 i jeszcze pozdrawiasz wszystkich zapakowanych jak ty poniżej 10 groszy:)
jesteś wiarygodny że aż szok, idź zmień leki może ci się polepszy:)